Anhydritové podlahy

Anhydritové podlahy známé také jako lité samonivelační podlahy jsou dalším způsobem realizace hrubých podlah, které Vám můžeme nabídnout. Anhydritové podlahy jsou vhodné jak pro rodinné domy, tak pro domy bytové.

Jaký je postup při realizaci anhydritových podlah?

Realizace anhydritové podlahy probíhá ve většině případů tak, že namíchaná směs je dopravena na místo stavby pomocí mixu, poté je směs uložena do čerpadla a dopravena hadicemi na místo lití. Směs je tekutá, takže je zde využito samonivelačního efektu tedy efektu, že kapalina vytváří rovinu. Po vylití se musí samozřejmě směs ještě znivelovat.

Anhydritové podlahy jsou dnes vedle betonových podlah častou volbou při realizaci hrubých podlah v rodinných domech, často jsou využívané i na větších stavbách jako jsou bytové domy případně průmyslové prostory.

Naše společnost má rozsáhlé zkušenosti s realizací hrubých podlah a proto jsme schopni Vám nabídnout realizaci anhydritových podlah ve vysoké kvalitě za dobré ceny.Výhody anhydritových podlah

Anhydritové podlahy Vám zejména urychlí stavbu, lití podlah v rodinném domě proběhne během jednoho dne a za 24 hodin jsou podlahy pochůzné.

U kvalitně provedených anhydritových podlah je zaručena rovinnost, tedy před pokládkou podlahové krytiny není třeba provádět vyrovnání stěrkou, tedy snížíte náklady na stavbu.

U anhydritových podlah odpadá problém s dopravou materiálů do poschodí nebo do vyšších pater, protože pomocí čerpadla je směs bez problému dopravena na místo lití.

V případě podlahového topení se anhydritová podlaha rovnoměrně prohřívá a má dobrou tepelnou vodivost.

Nechte si zdarma vypracovat cenovou nabídku! Zaměření a cenová nabídka pro Vás zdarma!!!