Nové školící středisko

V novém sídle společnosti HŠ Beton vzniklo v tomto roce školící středisko.

Naším cílem je poskytovat služby a odvádět práci v maximální možné kvalitě a k tomu je nutné nejen využívat kvalitní strojní vybavení, které vlastníme, ale zejména provádět betonové podlahy a strojní omítky zkušenými kvalifikovanými pracovníky.

Zřídili jsme proto v našem novém sídle školící středisko, které simuluje pomocí překážek dispozici rodinného domu a naši nový pracovníci si zde mohou ozkoušet a naučit se jak přípravné práce jako je obvodová dilatace a separační folie, tak samotnou pokládku betonové směsi, stažení latí do vodováhy a strojní hlazení neboli gletování.

Díky školícímu středisku nabízíme příležitost novým pracovníkům získat odbornou dovednost, kterou využijí v naší společnosti a zároveň jsme garantem toho, že do terénu posíláme vždy vyškolené kvalifikované odborníky. Školící středisko využíváme i pro rekvalifikaci profesí jako je zedník, obkladač atd. na profesi betonář.

Školící středisko Hš Beton

zaškolení - příprava betonové směsi

zaškolení strhávání latí

zaškolení strhávání latí

zaškolení strhávání latí

Překážky simulující půdorys RD

Zaškolení strojní hlazení

Překážky simulující půdorys RD

Překážky simulující půdorys RD


Nové zázemí naší společnosti využíváme i pro školení obchodníků i administrativních pracovníků. V roce 2016 u nás již proběhlo několik seminářů a školení, kterými průběžně udržujeme a zvyšujeme vysokou odbornou úroveň našich pracovníků, aby jste vy naši zákazníci dostávali to nejlepší.